Doro’dan yeni albüm müjdesi!

Doro im Hallenbad Wolfsburg am 02.May 2015. Foto: R¸diger Knuth

Doro‘dan uzun süredir yeni bir albüm bekleniyordu. Nihayet bu yeni albümün Nuclear Blast‘tan 17 Ağustos’da yayınlanacağı açıklandı. Adı Forever Warriors, Forever United olacak olan albüm, onun ilk double albüm olma özelliğini taşıyor. Yani 24 yeni şarkı, ayrıca çok özel sürprizler olacak.

Albümün kapağını Doro‘nun favori sanatçısı Geoffrey Gillespie hazırlamış. Doro’nun gayet seksi bir şekilde bir metal ordusuna önderlik ederken görüldüğü kapak ve albümün geneli için şunları söylüyor Doro, “Kapak ve albüm adı gerçek bir bütünlük oluşturuyor. Tıpkı olması gerektiği gibi. Şarkılara tamamen uyuyor, şarkılar ayrıca politik temalara da değiniyor. Albümde büyük marşlar, sayısız heavy şarkılar ayrıca heyecan verici melodiler var! Albüm size güç vermesi için hazırlandı ve böylece enerjiyle dolup taşıyor!

Doro ayrıca albümde bir sürü konuk sanatçı olacağını müjdeledi. İlk single olan All For Metal‘de bizleri konuk sanatçı olarak çok büyük sürprizler bekliyormuş. Şarkının klibi de Mayıs’ta yayınlanacakmış. Doro‘ya göre harika bir marş olan bu şarkı All We Are‘dan bile iyiymiş! Haydi bakalım bekliyoruz!

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here